Rūpnieciskā Automātika

Rūpnieciskā automatizācija ir dažādu vadības un kontroles sistēmu izmantošana ražošanas procesos. Piemēram, ražošanas procesos tiek izmantots dators vai robots, vai augstākās interneta tehnoloģijas, kuras optimizē ražošanas iekārtas, to jaudas un precizitāti, kā arī spēj aizstāt cilvēkresursu.

Rūpnieciskā automatizācija ir nākamais solis pēc rūpniecības mehanizācijas ražošanas industrijā.

Zemākas Ekspluatācijas Izmaksas

Rūpnieciskā automatizācija izslēdz veselības aprūpes izmaksas, apmaksātus atvaļinājumus un brīvdienas, turklāt, rūpnieciskajā automatizācijā nav nepieciešams segt darbinieku pabalstus kā prēmijas un pensiju iemaksas.

Neskatoties uz to, ka sākotnējās izmaksas ir augstas, rūpnieciskā automatizācija ietaupa uz darbinieku mēnešalgām, kas ļauj uzņēmumam ātri atpelnīt ieguldītos līdzekļus ražošanas automatizācijā.

Iekārtu apkopes izmaksas ir krietni mazākas par cilvēkresursu izmaksām, jo tie ir reti gadījumi, kad tas ir nepieciešams, kā arī, apkopes vai remonta nepieciešamības gadījumā tiek izmantots tikai dators un kvalificēts inženieris.

Efektīvas Procesa Kontroles Sistēmas Priekšrocības

Jūsu uzņēmums gūs labumu no labi izstrādātas vadības sistēmas daudzos veidos:

  • Enerģijas ietaupījums – enerģijas izšķiešana tiek samazināta, ja jūsu iekārta vai iekārtas tiek efektīvi darbinātas.
  • Uzlabota drošība – kontroles sistēmas automātiski brīdina par jebkādām novirzēm, kas samazina negadījumu risku.
  • Nemainīga produktu kvalitāte – produkcijas kvalitātes atšķirības tiek samazinātas līdz minimumam un samazina jūsu izšķērdību.
  • Zemākas ražošanas izmaksas – savlaicīga kļūdu noteikšana nozīmē, ka tiek uzturēta regulāra ražošanas plūsma, produktivitāte un kvalitāte.
  • Uzlabots, videi draudzīgs sniegums – automatizācijas sistēmas laicīgi brīdina par emisijas pieaugumu.

Ar labi izstrādātu un pareizi uzturētu ražošanas procesa vadības sistēmu jūsu bizness sasniegs enerģijas ietaupījumu līdz 15 procentiem.