Industrial automation

Rūpnieciskā automatizācija ir kontroles sistēmu, piemēram, datoru vai robotu, un informācijas tehnoloģiju, kas ļauj rīkoties ar dažādiem procesiem un mehāniku, izmantošanu nozarē, lai aizstātu cilvēku. Tas ir otrais solis aiz mehanizācija jomā industrializācijas.

Lower operating cost

Rūpnieciskā automatizācija novērš veselības aprūpes izmaksas un apmaksātu atvaļinājumu un svētkus, kas saistītas ar cilvēka operatoru. Turklāt rūpnieciskajai automatizācijai nav nepieciešami citi darbinieku pabalsti, piemēram, prēmijas, pensijas nodrošinājums utt. Pirmām kārtām, lai gan tas ir saistīts ar augstām sākotnējām izmaksām, tas ietaupa darba ņēmēju mēnešalgu, kas rada ievērojamu izmaksu ietaupījumu uzņēmumam. Uzturēšanas izmaksas, kas saistītas ar mašīnām, ko izmanto rūpniecības automatizācija ir mazāks, jo tas nav bieži neizdodas. Ja tas neizdodas, tikai datoru un apkopes inženieriem ir nepieciešams, lai labotu to. Jūsu uzņēmums dažādos veidos var gūt labumu no labi izveidotas kontroles sistēmas, tai skaitā:

  • enerģijas ietaupījums-enerģijas izšķērdēšana tiek samazināta, kad jūsu iekārtas un mašīnas tiek efektīvi
  • uzlabotas drošības kontroles sistēmas automātiski brīdina jūs par jebkādām anomālijām, kas mazina nelaimes gadījumu risku
  • konsekventu produkta kvalitāti-variācijas produktu kvalitātē ir līdz minimumam, un samazinās jūsu zudumi
  • zemākas ražošanas izmaksas-kļūdu konstatēšana agrīnā nozīmē caurlaide, ražība un kvalitāte tiek saglabāta
  • uzlabota ekoloģiskā veiktspēja-sistēmas var sniegt jums agrīnu brīdinājumu par emisiju pieaugumu

Jūsu uzņēmums varētu sasniegt enerģijas ietaupījumus līdz pat 15 procentiem, izmantojot labi projektētu un pienācīgi uzturētu procesa kontroles sistēmu.